info@mihanplangroup.com
021-44660422

سئو سایت

سئو چیست ؟

سئو ( SEO ) مخفف عبارت (Search Engine Optimization) می باشد و به معنای بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو می باشد . اینکار بر اساس استاندارد های موتور های جستجو و جذب مخاطبین بیشتر صورت می گیرد .

بهینه سازی و سئو سایت یکی از عوامل مهم در افزایش رتبه سایت در موتورهای جستجو و ترافیک سایت می باشد. پس از طراحی سایت بایستی عملیات مورد نیاز جهت بهینه سازی آن جهت بهبود عملکرد بهتر صورت گیرد. در کلیه سایتها با هر نوع نگارش و یا سیستم مدیریت محتوا و جهت افزایش سئو سایت به دو صورت کلی سئو و بهینه سازی انجام میگیرد :

1- سئو داخلی

2- سئو خارجی

سئو
سئو سایت

سئو داخلی

همانطور که از نام این نوع مشخص است به کلیه کارهایی که در داخل برنامه سایت انجام میشود که منجر به بهینه تر شدن وضعیت فعلی سایت منجر میگردد ، اطلاق میشود.

مانند : بهینه سازی تصاویر سایت از نظر سایز و ایجاد عناوین و توضیحات لازم ، ایجاد تگ های مورد نیاز مختلف در سایت ، بهینه سازی فایلهای مختلف داخل سایت و …

 

سئو خارجی

به کلیه کارهایی که که به نوعی به بخش و یا لایه خارجی سایت یا قالب مرتبط میباشد، اطلاق میگردد.

مانند ایجاد بک لینک های مورد نیاز سایت ، ایجاد مطالب جدید ، جذاب و نشر آنها در شبکه های اجتماعی مختلف و ….

بهینه سازی سایت

خدمات میهن پلن در پکیج سئو سایت

مشاوره رایگان با میهن پلن

کارشناسان میهن پلن به طور رایگان و 24 ساعته جهت مشاوره رایگان به شما مخاطبین گرامی در امور مختلف طراحی سایت شخصی ، شرکتی ، فروشگاهی ، سئو و … آماده می باشد . لطفا شماره تماس خود را جهت برقراری ارتباط در کادر زیر وارد نمایید.

مشاوره رایگان