info@mihanplangroup.com
021-44660422

طراحی سایت شخصی

چرا به طراحی سایت شخصی نیاز داریم ؟

امروزه متقاضیان هر محصول یا خدماتی ابتدا نیاز خود را در دنیای وب جستجو می کنند و با توجه به نظرات و محبوبیت هر کسب و کاری ، ارائه دهنده ی محصولات مورد نیاز خود را انتخاب می نمایند . شبکه های اجتماعی بدون شک یکی از روش های بسیار موثر برای معرفی خدمات خود می باشد اما امکانات محدودی را در اختیار ما قرار می دهند و ما هر چقدر هم بخواهیم خلاقیت به خرج دهیم باز هم خیلی چشمگیر و متفاوت نخواهد شد . چراکه در نهایت کنترل اولیه شبکه های اجتماعی دست ما نیست اما وب سایت کاملا در اختیار خود ماست . در این مرحله است که اهمیت طراحی سایت شخصی نمایان میگردد. در وب سایت به راحتی میتوان با استفاده از یک گرافیک چشمگیر و متناسب و امکانات نامحدودی که در اختیار ما قرار دارد ، با بخش های مختلف به طور کامل خودتان را معرفی کنید و در معرض دید مخاطبین خود قرار بگیرید .

طراحی سایت
طراحی سایت شخصی

در وب سایت شخصی چه مواردی را میتوان نمایش داد ؟

وب سایت شخصی برای چه کسانی مناسب است ؟

خدمات پایه میهن پلن در طراحی سایت شخصی

مشاوره رایگان با میهن پلن

کارشناسان میهن پلن به طور رایگان و ۲۴ ساعته جهت مشاوره رایگان به شما مخاطبین گرامی در امور مختلف طراحی سایت شخصی ، شرکتی ، فروشگاهی ، سئو و … آماده می باشد . لطفا نام و شماره تماس خود را جهت برقراری ارتباط در کادر زیر وارد نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند .

مشاوره رایگان

خدمات اختصاصی میهن پلن در طراحی سایت شخصی با تعرفه جداگانه

از آنجایی که هر سایت صفحات متفاوت و امکانات متفاوتی دارد و با توجه به درخواست کارفرما موارد مختلفی در آن اعمال می شود لذا نمیتوان یک قیمت واحد برای آن در نظر گرفت . شما میتوانید با تماس و مشاوره رایگان با کارشناسان میهن پلن از تعرفه ی طراحی سایت شخصی خود باخبر شوید .

در پلن پایه میهن پلن 10 روز و در پلن پیشرفته 30 روز زمان می برد .

میهن پلن در پلن پایه تا 4 ماه و در پلن پیشرفته تا 8 ماه از سایت پشتیبانی می کند .

طبق مقررات مجموعه میهن پلن ، 65 درصد هزینه در ابتدای کار دریافت میگردد و باقی مبلغ در یک یا دو مرحله تسویه خواهد شد .