طراحی سایت فروشگاهی

چرا به سایت فروشگاهی نیاز داریم ؟

در روزگار فعلی که تکنولوژی و پیشرفت تجهیزات ارتباطی و مخابراتی به اوج خود رسیده و تمامی زندگی ما را دچار تغییر و تحولات بسیار و ویژه قرار داده ، ضرورت استفاده از فروشگاههای اینترنتی غیر قابل انکار گردیده و جایگاه خود را در جامعه جهانی مستحکم نموده است.

فروشگاه اینترنتی یا فروشگاه آنلاین سایتی است که همانند فروشگاههای موجود در خیابان یا بازار جهت عرضه کالا های مختلف از طریق بستر اینترنت به متقاضیان آن کالا و یا اجناس.
در طی این روند خریداران با ورود به سایت فروشگاهی میتوانند از سرویسهای ارائه شده در سایت فوق استفاده نمایند.در اینگونه سایتها مراحل مختلفی از جمله عضویت در سایت ، ورود به سایت ، انتخاب کالا از میان کالاهای مختلف و اضافه کردن به سبد خرید ، پرداخت وجه از طریق درگاه موجود در سایت یا پرداخت حضوری و نهایتا اتمام سفارش و ارسال کالای مورد نظراز طریق پست و یا وسایل نقلیه خاص اختصاص یافته جهت کاربر مورد نظر و متقاضی ، پیش بینی و در نظر گرفته شده است.
سیستم مدیریت اینگونه فروشگاهها از طریق نرم افزار نصب شده در قالب و از طریق اپراتورهای استخدام شده توسط مدیریت سایت کنترل ، نظارت و رهبری میگردد.

سایت فروشگاهی
فروشگاه اینترنتی

مزایای سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی

در فروشگاه اینترنتی خیلی از محدودیت ها برای فروشندگان  اعم از نیاز به انبار های بزرگ و یا مغازه های بزرگ برای ارائه محصولات متفاوت از بین می رود . همچنین از آنجایی که فروشگاه اینترنتی به صورت 24 ساعته در دسترس مشتریان است نیاز به حضور همیشگی فروشنده در مغازه یا فروشگاه نیست و مشتریان میتوانند هر ساعتی بخواهند محصول مورد نظر خود را خریداری نمایند . به همین علت محدودیت زمانی برای ثبت و تایید سفارشات وجود ندارد هر چند که ارائه سریعتر خدمات و محصولات باعث جذب مشتریان برای خرید های بعدی خواهد شد .

با طراحی سایت فروشگاهی میتوان محصولات خود را به خوبی به مشتریان معرفی کرد و با یک گرافیک و طراحی بسیار زیبا نظر مشتریان را به خرید از فروشگاه خود جلب کرد .  در دنیای امروز که کسب و کار ها به سمت راه اندازی فروشگاه اینترنتی پیش می رود هر چه زودتر اقدام به ساخت یک فروشگاه برای محصولات خود کنیم، ما را درمسیر برتری نسبت به رقبا جلو خواهد انداخت .

خدمات پایه میهن پلن در طراحی سایت فروشگاهی

مشاوره رایگان با میهن پلن

کارشناسان میهن پلن به طور رایگان و ۲۴ ساعته جهت مشاوره رایگان به شما مخاطبین گرامی در امور مختلف طراحی سایت شخصی ، شرکتی ، فروشگاهی ، سئو و … آماده می باشد . لطفا نام و شماره تماس خود را جهت برقراری ارتباط در کادر زیر وارد نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند .

مشاوره رایگان

خدمات اختصاصی میهن پلن در طراحی سایت فروشگاهی با تعرفه جداگانه

از آنجایی که هر سایت صفحات متفاوت و امکانات متفاوتی دارد و با توجه به درخواست کارفرما موارد مختلفی در آن اعمال می شود لذا نمیتوان یک قیمت واحد برای آن در نظر گرفت . شما میتوانید با تماس و مشاوره رایگان با کارشناسان میهن پلن از تعرفه ی طراحی سایت شخصی خود باخبر شوید .

در پلن پایه میهن پلن 10 روز و در پلن پیشرفته 30 روز زمان می برد .

میهن پلن در پلن پایه تا 4 ماه و در پلن پیشرفته تا 8 ماه از سایت پشتیبانی می کند .

طبق مقررات مجموعه میهن پلن ، 50 درصد هزینه در ابتدای کار دریافت میگردد و باقی مبلغ در یک یا دو مرحله تسویه خواهد شد .