طراحی سایت شرکتی

چرا به طراحی سایت شرکتی نیاز داریم ؟

دردنیای کنونی و با توجه به پیشرفت و نفوذ شبکه اینترنت ایجاد سایتهای اینترنتی برای تمامی صاحبان مشاغل و حرفه ها از واجبات تجارت حرفه ای محسوب می گردد.در واقع اگر ایشان بخواهند رقابت لازم را با رقبای خود در جهت پیشرفت شغلی و ارتقاء بیشتر داشته باشند بایستی به این روند پیوسته و یک سایت حرفه ای برای معرفی و ارائه خدمات و کالاهای خود تدارک ببینند .براساس بررسی صاحبنظران علم تجارت و اینترنت در سالهای آتی با توجه به تغییراتی که در الگوی رفتاری و زندگی مردم بروز کرده است ، هر شرکت و یا حرفه ای که در دنیای مجازی حضورفعال و پر رنگ نداشته باشد عملا امکان رقابت با رقبای خود در حوزه فروش آنلاین و به نوعی در دنیای تجارت را از دست داده و با ضررهای هنگفتی مواجه خواهد گردید .

سایت شرکتی
وبسایت شرکتی

فواید طراحی سایت شرکتی

اهمیت وب سایت شرکتی

فعالیت و حضور در فضای آنلاین امروزه یکی از مهم ترین امور در رونق کسب و کار ها و برتری نسبت به رقبا می باشد . چرا که امروزه متقاضیان هر گونه خدماتی ابتدا نیاز خود را در فضای اینترنت جستجو می کنند و هر چه شرکتی حضوری قوی تر در این فضا داشته باشد بدون شک اعتماد مشتریان را راحت تر جذب خواهد کرد و آن ها متقاضی خدماتشان خواهند شد . اگر سایتی برای نمایش خدمات و محصولات خود به مخاطبین ندارید میهن پلن طراحی سایت شما را با مناسب ترین قیمت و بهترین خدمات بر عهده می گیرد .

خدمات پایه میهن پلن در طراحی سایت شرکتی

مشاوره رایگان با میهن پلن

کارشناسان میهن پلن به طور رایگان و ۲۴ ساعته جهت مشاوره رایگان به شما مخاطبین گرامی در امور مختلف طراحی سایت شخصی ، شرکتی ، فروشگاهی ، سئو و … آماده می باشد . لطفا نام و شماره تماس خود را جهت برقراری ارتباط در کادر زیر وارد نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند .

مشاوره رایگان

خدمات اختصاصی میهن پلن در طراحی سایت شرکتی با تعرفه جداگانه

از آنجایی که هر سایت صفحات متفاوت و امکانات متفاوتی دارد و با توجه به درخواست کارفرما موارد مختلفی در آن اعمال می شود لذا نمیتوان یک قیمت واحد برای آن در نظر گرفت . شما میتوانید با تماس و مشاوره رایگان با کارشناسان میهن پلن از تعرفه ی طراحی سایت شرکتی خود باخبر شوید .

در پلن پایه میهن پلن 10 روز و در پلن پیشرفته 30 روز زمان می برد .

میهن پلن در پلن پایه تا 4 ماه و در پلن پیشرفته تا 8 ماه از سایت پشتیبانی می کند .

طبق مقررات مجموعه میهن پلن ، 50 درصد هزینه در ابتدای کار دریافت میگردد و باقی مبلغ در یک یا دو مرحله تسویه خواهد شد .