info@mihanplangroup.com
021-44660422

طراحی سایت تبلیغاتی

  طراحی سایت ثبت آگهی و نیازمندی یکی از متداولترین ترین انواع وب سایت در دنیای وب می باشد…سایت های نیازمندی، بانک اطلاعاتی جامعی از آگهی و نیازمندی های کارخانجات ، شرکت ها ، فروشندگان، تولیدکنندگان با تفکیک موضوعی و منطقه ای می باشند. با گسترش اینترنت و استقبال بی نظیر از فضای مجازی و کم رنگ شدن روشهای تبلیغات سنتی اینگونه سایتها جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص داده اند .

بطور کلی هدف از ایجاد یک سایت نیازمندی علاوه بر کسب درآمد و منفعت مالی شخص ایجاد کننده آن ، میتواند کمکی شگرف به معرفی خدمات و محصولات ، تولیدات و خدمات مرتبط با ، اشخاص ، شرکتها و کارخانجات و… بوده و به گردش روانتر چرخ اقتصادی صاحبان اینگونه مشاغل و حرفه ها باشد. البته سایتهای نیازمندی قبل از هر چیز خود بایستی در جهت تقویت جایگاه خود و خصوصا در موتورهای جستجوگر  ، اقدامات لازم را اتخاذ نموده باشند .

طراحی اصولی سایت های تبلیغاتی

مواردی مانند طراحی سایت به روش اصولی ، رفع ایرادات و موارد مرتبط با سئو سایت . در حال حاضر شاید بیش از 1500 سایت ثبت آگهی و نیازمندی در فیلد های مختلف در حال کار می باشند که شاید به جرات بتوان گفت تعداد کمی از آنها جایگاه بسیار خوبی را در موتورهای جستجو گر جهت کمک به جویندگان محصولات و خدمات اشخاص حقیقی و حقوقی دارا می باشند .

 

بنابراین طراحی سایت نیازمندی، طیف گسترده ای از موضوعات و مشاغل گوناگون را  در دسته بندی های خاص و مجزا شامل می گردد، بدین جهت یکی از سخت ترین انواع طراحی سایت محسوب می شود که اگر براساس استانداردها و ضوابط موتورهای جستجوگر همانند گوگل طراحی گردد میتواند هم کارایی خوبی برای ثبت کننده گان آگهی ها و همچنین درآمد زیادی را نصیب گرداندگان اینگونه سایتها نماید.

امکانات سایت تبلیغاتی

مشاوره رایگان با میهن پلن

کارشناسان میهن پلن به طور رایگان و ۲۴ ساعته جهت مشاوره رایگان به شما مخاطبین گرامی در امور مختلف طراحی سایت شخصی ، شرکتی ، فروشگاهی ، سئو و … آماده می باشد . لطفا نام و شماره تماس خود را جهت برقراری ارتباط در کادر زیر وارد نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند .

مشاوره رایگان

طراحی سایت نیازمندی بر اساس اعلام نیاز شما میتواند دارای خصوصیات زیادی باشد ولی یک سایت ثبت آگهی و تبلیغاتی ، ویژگی های بخصوصی را حتما باید دارا باشد که در ذیل به تعدادی از آنها اشاره مینماییم :

در صورت درخواست و تایید شما کارشناسان طراحی سایت میهن پلن در راستای درخواست شما نسبت به طراحی سایت نیازمندی در قالب پکیج با جدیدترین روشها ، قیمت مناسب و سئو اولیه اقدام خواهد نمود .

از آنجایی که هر سایت صفحات متفاوت و امکانات متفاوتی دارد و با توجه به درخواست کارفرما موارد مختلفی در آن اعمال می شود لذا نمیتوان یک قیمت واحد برای آن در نظر گرفت . شما میتوانید با تماس و مشاوره رایگان با کارشناسان میهن پلن از تعرفه ی طراحی سایت شرکتی خود باخبر شوید .

در پلن پایه میهن پلن 10 روز و در پلن پیشرفته 30 روز زمان می برد .

میهن پلن در پلن پایه تا 4 ماه و در پلن پیشرفته تا 8 ماه از سایت پشتیبانی می کند .

طبق مقررات مجموعه میهن پلن ، 50 درصد هزینه در ابتدای کار دریافت میگردد و باقی مبلغ در یک یا دو مرحله تسویه خواهد شد .